Home Novinky
Novinky
Zveme Vás na naši expozici na MSV 2013 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 12 Září 2013 11:52

Dovolujeme si Vás touto formou pozvat na návštěvu našeho stánku č. 4A v přízemí pavilonu E na 55. mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně od 7.10. až 11.10. 2013.

 


 

 
Pracovní stanice L-Box PDF Tisk Email

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že jsme rozšířili náš sortiment o laserové popisovací zařízení SIC-MARKING ve verzi pracovní stanice L-Box.

 

 
Značící jednotka GP-15S PDF Tisk Email

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že jsme rozšířili náš sortiment o značící jednotku bez časovače GP-15S, která je ideální pro výstupní kontroly, kusovou výrobu nebo pro značení malých sérií.

Základní technické parametry

  • Výstupní napětí 5 až 30V. 6 stupňů nastavení s LED indikací umožní pro různé kovy přesněji nastavit výstupní výkon – tím na různých kovech dosáhnete kvalitní značky
  • Značení oxidací a leptáním
  • Manuální/nepřetržitý výstup
  • Automatická ochrana proti přetížení s automatickým resetem. Přetížení indikuje LED
 
Pneumatické mikroúderové gravírovací pero UNY 500 PDF Tisk Email
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že jsme rozšířili náš sortiment o pneumatické mikroúderové gravírovací pero UNY 500, které umožňuje rytí do oceli, různých slitin kovů, skla nebo plastů, vytváření různých značek jako při použití běžného pera.
 
Rozšíření sortimentu pro plombování PDF Tisk Email
Sobota, 09 Únor 2013 10:10

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že jsme rozšířili náš sortiment o plomby ze zeleného nebo šedého plastu, které umožňují označení obou ploch pomocí plombovacích kleští. Plastové plomby spojují účelnost s ochranou životního prostředí. Jsou hygienické, lehké a ekonomické. Použití mohou nalézt např. v potravinářském průmyslu.

  • Plomby o průměru 10 a 12 mm.
  • Baleno po 1.000 ks.
  • Barvy: zelená, šedá

 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 5 z 10
home search